ЗСУ підірвали російську ППО за десятки мільйонів доларів в Соледарі

26

ЗСУ підірвали російську ППО за десятки мільйонів доларів в Соледарі

Сили оборони продовжують працювати на Бахмутському напрямку

"Пошкодження кацапського ЗРК "ТОР" в Соледарі 4 грудня. Ураження — 116 ОМБр, коригування — 10 ОГШБр", — зазначили аналітики DeepState.

На кадрах можна побачити, як Сили оборони виявили ворожу техніку. Після цього їй було нанесено ураження. Захисники також показали, як вибухає установка ЗРК "ТОР", яка коштує понад 25 мільйонів доларів. Українці почали активно коментувати побачене під публікацією:

"Музика чисто під летсплей по Майнкрафту", "Кров для бога крові! Черепи для трона черепів!", "Бьютіфул. Вдячність і сил захисникам", "Та просто вдарили Тора, тепер він не функціональний декілька тижнів, можливо більше", "Шкода, що не настільки сильно пошкодили, але для арти це 100% ураження вважається".

Тим часом аналітики DeepState розповідають, що ситуація на фронті залишається напруженою, адже у ворога дуже великі резерви, щоб утримувати високу інтенсивність боїв. Як розповів командир батальйону 54-ї бригади, в районі Соледара співвідношення з ворогом сягає п'ять до одного на користь росіян. А на фоні Куп'янська та Авдіївки це не така вже й активна ділянка фронту.