Росіяни вдарили по траурній процесії на Сумщині. Є загиблий та постраждалі

3
Росіяни вдарили по траурній процесії на Сумщині. Є загиблий та постраждалі
Суми (Ілюстративне фото: Depositphotos)

Росіяни дроном атакували траурну колону на околиці Сум, через що є загиблий та поранені, повідомила обласна та місцева влада

Чому це важливоРосіяни постійно атакують українське прикордоння та прифронтові території, зокрема й Сумщину. Про те, як живе обласний центр, LIGA.net розповідала у репортажі з міста.

Безпілотник окупантів атакував людей у передмісті обласного центру, повідомив об 11:49 керівник обладміністрації Олег Григоров. Він попереджав про загрозу повторних атак РФ.

Удар стався по траурній колоні, яка рухалась до одного з кладовищ обласного центру, написав в.о. мера Артем Кобзар.

Згодом він написав, що один із постраждалих, що перебував у вкрай важкому стані помер у лікарні. Наразі відомо про ще вісьмох постраждалих.

Григоров пише, що ще одна людина – у важкому стані, її оперують.

  • 19 травня окупанти вдарили балістикою по Прилуках на Чернігівщині, через що є загиблі та десятки поранених.
Предыдущая статьяДроны СБУ достали Пермский край: Зеленский рассказал, что выпускал пораженный завод
Следующая статьяНа Черниговщине дрон РФ атаковал авто патрульных: ранены трое полицейских