Увечері рятувальники закінчили ліквідувати наслідки російського обстрілу, який стався вночі 1 серпня. Про це повідомило Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України у м. Києві.
Читайте такожКоли метро стає головним укриттям. Де дає збій система цивільного захисту
Згідно з остаточними даними від ДСНС, цієї ночі в Києві загинули дев'ятеро цивільних. Ще 33 людини отримали травми, серед яких четверо дітей.
105 людей вдалося врятувати. Працювали 206 рятувальників та 42 одиниці техніки.
За даними Київської міської державної адміністрації, під час повітряної тривоги вночі 1 серпня в метро ховалися майже 9500 людей. Постраждали чотири райони: Солом'янський, Дарницький, Шевченківський та Голосіївський.
Зокрема, РФ двічі атакувала Київмедспецтранс: п'ять машин швидкої допомоги згоріли, частково зруйновано чотири будівлі, ще кілька приміщень зазнали пошкоджень різного ступеня. Працівники не постраждали.
Поліція прийняла 278 заяв про пошкодження майна.






Росія стала частіше атакувати столицю – раз на декілька днів випускає балістичні ракети. Їхня проблема для українських захисників у тому, що бракує ракет-перехоплювачів до американських систем Patriot – єдиних, які ефективно борються з балістикою. Україна залежить від рішень президента США Дональда Трампа в тому, щоб мати пакети ракет Patriot чи виготовляти їх самостійно.
Читайте такожРакети до Patriot за ліцензією США: чи розвʼяже це проблему української ПРО
- Попередній обстріл Києва був 30 липня: того дня РФ атакувала багато областей, зокрема Львів, використавши сотні дронів та десятки ракет різних типів. Зокрема, в Радушному на Дніпропетровщині загинула ціла родина.
- Одна з російських ракет залетіла в Польщу. Варшава викликала російського посла та вручила йому ноту протесту.
- Цієї ж ночі, 1 серпня, українська ППО змогла збити тільки одну із 27 балістичних ракет через брак перехоплювачів Patriot, повідомив президент Зеленський.









