РФ тримає на бойовому чергуванні в Чорному та Азовському морях по одному кораблю, серед них немає ракетоносців

83

РФ тримає на бойовому чергуванні в Чорному та Азовському морях по одному кораблю, серед них немає ракетоносців

Російська армія тримає на бойовому чергуванні в Чорному морі по одному кораблю, так само один корабель в Азовському морі, в Середземному морі перебувають два ворожі кораблі, серед яких один носій крилатих ракет "калібр", загальний залп до восьми ракет, повідомляють Військово-морські сили ЗС України станом на 7:30 суботи.

"У Чорному морі перебуває 1 ворожий корабель; в Азовському морі — 1 ворожий корабель; у Середземному морі — 2 ворожі кораблі, серед яких — 1 носій крилатих ракет "калібр", загальний залп до 8 ракет", — ідеться в повідомленні.

Крім того, за даними Військово-морських сил ЗСУ, за добу, в інтересах Росії, прохід Керченською протокою здійснили: в Азовське море — 21 судно, з них 9 рухалися з протоки Босфор. У Чорне море — 15 суден, з них 4 продовжило рух у напрямку протоки Босфор.

Наголошується, що РФ продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS).

Предыдущая статья9 років та 365 днів війни. Все, що відбувається в країні, — онлайн
Следующая статьяСитуация на фронте сегодня 18 ноября