Олена Зеленська взяла участь у відкритті виставки «Ломикамінь. Жіночий спротив у Криму»

83

Олена Зеленська взяла участь у відкритті виставки "Ломикамінь. Жіночий спротив у Криму"

Перша леді Олена Зеленська взяла участь у відкритті виставки "Ломикамінь. Жіночий спротив у Криму" у Представництві Президента України в АР Крим в Офісі Кримської платформи, повідомляє прес-служба Офісу Президента в понеділок увечері.

Зазначається, що мета виставки — привернути увагу до історій жінок, яких незаконно ув'язнили за підтримку України, вшанувати силу та відвагу дружин політв'язнів. Також виставка покликана продемонструвати спротив громадян України в Криму.

"Ломикамінь — квітка, оспівана Лесею Українкою. Вона побачила її на Ай-Петрі й увічнила в рядку: "Камінь пробила вона, той камінь, що все переміг"… Такою квіткою є кожна з жінок, про яких сьогодні йдеться на виставці. Кожна з жінок не лише кримського спротиву — всеукраїнського. І скільки б російські окупанти не намагалися розтоптати цих жінок, у них не вийде", — наголосила Олена Зеленська.

Відкриття виставки відбулося за участю постійного представника Президента України в АР Крим Таміли Ташевої, першого заступника міністра закордонних справ України Еміне Джапарової, посла США в Україні Бріджит Брінк, посла Канади в Україні Наталії Цмоць, глави Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Даніель Белль.

Предыдущая статьяЗСУ за допомогою новітньої зброї знищили російську техніку на Донеччині
Следующая статьяВ Греции подсчитали, сколько российских активов может получить ЕС для помощи Украине