ЗСУ знищили потужну артилерію росіян на Донеччині

58

ЗСУ знищили потужну артилерію росіян на Донеччині

Сили оборони виявили та знищили потужну артилерію росіян на Донеччині.

Як повідомляє OSINT-аналітик, захисникам вдалося виявити російську артилерію в районі Василівки на Донеччині. Після цього по окупантам було нанесено удар за допомогою бойових дронів.

Читайте також: Битва за Авдіївку загальмувала росіян, але не зупинила: як може змінитися ситуація на фронті

"FPV-камікадзе уражають російську вантажівку разом з особовим складом противника, дві САУ 2С19 "МСТА-С", одну невідому САУ та РЗСВ БМ-21 "Град". Василівка, Донецька обл", — зазначено в публікації.

На кадрах можна побачити, як яскраво знищується російська бронетехніка. Українці прокоментували побачене під публікацією:

"Роzzіяни люблять дохнути! Треба їм у цьому допомагати", "Росіяни здили на навчання в Чечню, Грузію, в Сирію…А в Україні вони отримають диплом. Посмертно", "Всі, хто захищає Україну — найкращі!", "Земля скловатою", "Ворони зклюють, гробаки полоскочуть", "Не ходіть росіяни в Україну гуляти! Бо в Україні дуже злі Сталеві Шершні. Можуть покусати".

Читайте також: Авдіївська м'ясорубка: морги Донецька переповнені тілами окупантів

Раніше ми повідомляли , що з Авдіївкою у росіян, як завжди, вийшло незручно. Бо не відчувається в окупованому ними Донецьку перемоги, не відчувається звільнення. З душком перемога. Як би окупанти не пнулись, але святкувати це "взяття" донеччани не збиралися від слова зовсім.

Предыдущая статьяУкраина может начать получать кредитные средства от США уже во второй половине 2024 года
Следующая статьяСША заблокували рішення ООН щодо визнання Палестинської автономії повноправними членом