Веб-портали «Прихисток» та «Допомагай» пропонують безкоштовне розміщення для переселенців по всій Україні та за кордоном.
Які варіанти наразі пропонують повідомляє Донбас24.
Як знайти жило через «Прихисток»
Платформа «Прихисток» пропонує українцям тимчасовий дах над головою як на території нашої країни, так і за кордоном. По Україні на сьогодні доступні понад 13 тисяч пропозицій безкоштовного житла, а поза її межами — близько трьох тисяч.
Фільтр пошуку пропонує обрати регіон, а також, за бажанням, — кількість осіб та склад родини переселенців. Об’яви містять короткий опис пропонованого помешкання, термін та умови розміщення, а також контактні дані орендодавця.
Так, приміром, переселенців запрошують до Київської, Львівської, Хмельницької, Харківської областей та Києва. Станом на 13 липня пропонують різні варіанти: від окремих кімнат — до 2−3-кімнатних квартир на термін дії воєнного стану.
За кордоном пропонують безкоштовне житло у Туреччині, США, Чехії, Польщі, Великобританії та Італії. Власники помешкань гостинно запрошують жінок з дітьми, родини та біженців з тваринами. Українці можуть розміститися як в окремих кімнатах, так і в квартирах чи будинках.
Як знайти житло на порталі «Допомагай»
Цей ресурс працює аналогічним чином: переселенці можуть знайти помешкання як в Україні, так і далеко за її межами. У нашій країні на сьогодні доступно понад півтисячі пропозицій.
Найбільше пропозицій у Київській, Чернігівській, Рівненській, Волинській, Дніпропетровській, та Вінницькій областях.
Серед іноземних країн станом на 13 липня найбільше безкоштовного житла пропонують у Туреччині, Франції, та Литві. Однак це лише поодинокі варіанти. Тут готові прийняти жінок, родини, біженців з тваринами на будь-який термін. Зокрема, у Литві можна оселитися в однокімнатній квартирі на березі озера, а в Туреччині — в окремих кімнатах у помешканнях разом з власниками.
Додамо, що і «Прихисток», і «Допомагай», окрім пропозицій житла, містять окремі розділи для орендодавців. Послуги на порталах безкоштовні.
Більше новин читайте в нашому Telegram-каналі.
Раніше ми повідомляли: У Дії з'являться 10 нових послуг та документів
Главная Новости Мариуполя Житло для українських переселенців: як знайти на платформах «Прихисток» та «Допомагай»