В Івано-Франківську для маріупольських переселенців відкрили шостий побутовий центр, — ФОТО

40

В Івано-Франківську відкрито шостий побутовий центр «ЯМаріуполь. Турбота».

Про це повідомила пресслужба Маріупольської міської ради.

Зазначається, що відтепер маріупольці, які тимчасово проживають в Івано-Франківську, можуть скористатися послугами перукаря, стоматолога, швачки, пральні та коворкінгом.

Наразі центри «ЯМаріуполь. Турбота» вже працюють у Дніпрі, Запоріжжі, Києві, Одесі та Львові. Вони закривають базові побутові питання, з якими зіштовхуються маріупольці на новому місці. Нові послуги надають за доступними цінами, для пільгових категорій – вони безкоштовні. Серед них – пенсіонери, учасники бойових дій, члени родини загиблих військовослужбовців, люди з інвалідністю та інші.

«Підтримати та допомогти маріупольцям – це головна наша мета. Кожна послуга «ЯМаріуполь» — це відповідь на запит маріупольців. Та дієва допомога, яка їм потрібна для того, щоб почати життя наново. Такими осередками «ЯМаріуполь» ми не тільки зберігаємо маріупольську громаду у різних містах України, але й єднаємо людей навколо майбутньої відбудови міста після деокупації», — заявив Вадим Бойченко під час відкриття центру.

Зазначається, що центр у Івано-Франківську вже 25-й осередок проєкту «ЯМаріуполь», який відкрився в Україні. Наразі до нього входить: 17 центрів «ЯМаріуполь», 6 побутових центрів, 2 оздоровчих центри. Крім того, реалізується програма «ЯМаріуполь.Житло». В рамках нього у Дніпрі діє перший в країні гуртожиток для маріупольських переселенців.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук — Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Джерело: 0629.com.ua

Предыдущая статьяЗСУ зупинили одним дроном атаку ворожої колони під Авдіївкою
Следующая статьяГромадські організації закликають не послаблювати захист державної мови під приводом євроінтеграції