Третій набір у Метінвест Політехніці: з-поміж 200 студентів — ветерани й захисники «Азовсталі»

12

Третій набір у Метінвест Політехніці: з-поміж 200 студентів — ветерани й захисники «Азовсталі»

У першому недержавному гірничо-металургійному університеті Метінвест Політехніка розпочався третій навчальний рік

Цьогоріч виш обрало понад 130 майбутніх бакалаврів, а також понад 75 магістрів та аспірантів. Серед вступників — 26 ветеранів війни — співробітники підприємств Метінвесту та захисники маріупольського комбінату «Азовсталь».

«Кожен із вас робить крок до свого професійного майбутнього. Для когось це можливість відкрити нові горизонти, здобути унікальні знання та досвід. Особливо хочу звернутися до тих, хто нещодавно повернувся з фронту. Ваше прагнення навчатися після служби — це приклад неймовірної сили духу та відданості. Ви захищали Україну на передовій, і тепер допомагаєте будувати її майбутнє», — привітав нових студентів ректор Метінвест Політехніки Олександр Поважний.

Нагодою здобути нові знання та досвід для професійного зростання скористалися 16 ветеранів, що працюють на «Каметсталі», «Запоріжсталі», «Метінвест Січсталі», «Запоріжвогнетриві», а також на Центральному, Інгулецькому та Південному ГЗК.

Читайте також: Захисник Маріуполя отримав власне житло на Київщині від ГО "Серце Азовсталі"

Пов’язати своє майбутнє з інженерно-технічними спеціальностями вирішили й 10 учасників проєкту «Серце Азовсталі», спрямованого на допомогу захисникам і захисницям Маріуполя. Серед них — пілот коптерів «Азову» Владислав Жайворонок (позивний Вікіпедія), що дістав важке поранення та втратив ногу, матрос ВМС Віталій Барабаш (Беня), який пораненим записав відеозвернення до Ізраїлю від імені всіх євреїв у заблокованій «Азовсталі», та сержант берегових військ Державної прикордонної служби України Ілля Ілляшенко (Смурф). Усі вони пережили російський полон і були звільнені.

«Я вирішив пов'язати своє навчання з Метінвест Політехнікою, тому що виш активно підтримує захисників Маріуполя та військових взагалі. Мені дуже приємно, що викладачі розуміють, хто я, і всіляко підтримують. Я обрав дуже цікаву для мене спеціальність — комп'ютерні науки. І вважаю, що за цією професією майбутнє», — говорить Ілля Ілляшенко.

Метінвест Політехніка працює у змішаному форматі: онлайн-навчання поєднується з очними практичними заняттями, лабораторними роботами та експериментами на підприємствах. Адже попереду велике відновлення України, і вже зараз потрібні фахівці з універсальними знаннями та практичними навичками.

З-поміж інших вишів університет вирізняється адаптацією освітнього процесу до сучасних вимог бізнесу. Усі програми не лише визнані державою процедурами акредитації та ліцензування, а й проходять експертизу практиків Метінвесту та залучених галузевих експертів. Лекції та практичні заняття за участю фахівців є головним елементом навчання. Така модель освіти дає студентам змогу одразу після отримання диплома реалізувати свій професійний потенціал.

Навчання в Метінвест Політехніці охоплює не лише технічні знання, а й розвиток мультикомпетенцій – від навичок критичного мислення, цифрового проєктування до глибокого розуміння виробничих та бізнес-процесів. Університет створює широкі можливості для участі студентів у реальних проєктах промисловості, співпраці з бізнесом і стажувань на міжнародних підприємствах.

Читайте також: До Дня захисника та захисниці родини полонених оборонців Маріуполя відвідали терапевтичний майстер-клас з випікання хліба

Найкращі студенти отримують стипендії та мають змогу брати участь у грантових програмах. Також усі охочі можуть долучатися до наукових досліджень і студентського самоврядування.

Навчальний рік для нових студентів розпочався з тренінгу «Університетська освіта: профіль фахівця», що містив лекцію ректора, зустрічі з практиками підприємств Метінвесту та ознайомлення з організацією освітнього процесу й академічними політиками університету.

Загалом за три роки до Метінвест Політехніки вступило понад 1080 студентів, з яких магістри першого випуску вже отримали дипломи, що дають можливість працювати на передових промислових підприємствах.

Метінвест Політехніка – це університет майбутнього, який надає нові широкі можливості для молоді, використовує сучасні цифрові системи та платформи в навчанні. Університет заснувала Група Метінвест Ріната Ахметова у червні 2020 року, а у 2022 році пройшов перший набір студентів. Головна мета проєкту – поява в Україні вищої освіти європейського рівня. В університеті навчаються люди, які обрали для себе потрібні на ринку праці технічні спеціальності. Найкращим студентам Група Метінвест гарантує перше робоче місце, кар’єрне зростання, фінансову та інші мотивації.

Предыдущая статьяВ США состоялись дебаты между кандидатами на пост вице-президента: об Украине не упомянули
Следующая статья«Ради письма». В Париже открылась выставка в поддержку украинских пленных, — ФОТО