Скриньку Пандори відкрито: окупанти прорвали лінію оборони ЗСУ під Авдіївкою

23

Скриньку Пандори відкрито: окупанти прорвали лінію оборони ЗСУ під Авдіївкою

Росіяни після прориву в Очеретиному на Адіївському напрямку продовжують закріплятися в селі.

Як повідомляє аналітична група DeepState, на Авдіївському напрямку росіяни продовжують закріплятися в Очеретиному та Новобахмутівці. Спроба наступу в напрямку Прогресу була успішно зупинена контратакою 100-ї окремої механізованої бригади. Противник продовжує нав'язувати боротьбу у Новокалиновому, де вдалося здійснити просування вздовж траси, а також в Бердичах та Семенівці, де підрозділи Сил Оборони реагують на рухи штурмових груп противника маневреною війною. На жаль, ворожі сили перевищують Сили Оборони за чисельністю, особливо в піхотному складі. Це не враховуючи ситуацію з бронетехнікою, артилерією та іншою технікою. Бої тривають поблизу Уманського, Первомайського та у Георгіївці.

Читайте також: Росіяни захопили велике село під Авдіївкою – карта

Спеціалісти додають: ситуація, яка розгортається навколо прориву поблизу Очеретиного, підкреслює кілька проблем – від недостатньої компетентності деяких прес-речників, чиї висловлювання порушують довіру до військово-політичного керівництва, особливо у випадках, коли фактична присутність ворога в центрі населеного пункту виглядає очевидною, до ігнорування низки системних проблем у певних лінійних частинах Сил Оборони, які виставляють на відповідальні фронтові ділянки. Це відбувається в епоху, коли є доступ до зв’язку з бригадами або можна перевірити систему ситуаційної обізнаності.

"Керівництво 115 ОМБр відповідальне за крах оборони на цілій ділянці, допустивши значних втрат загиблими, пораненими та зниклими безвісти. Це не секрет, в соцмережах достатньо свіжих публікацій з пошуком рідних. Рядові бійці не повинні нести покарання за відсутність організації та взаємодії у бригаді — вони й так платять життям та здоров'ям", — підсумували аналітики.

Читайте також: Азовці знищили російську техніку під Авдіївкою

Раніше ми повідомляли, що за Очеретиним, що західніше тимчасово окупованої Авдіївки, точаться важкі бої. Українські захисники докладають максимум зусиль, щоб стримати ворога та завдають йому втрат. Однак, на жаль, росіяни продовжують просуватися територією населеного пункту та вже змогли захопити його частину.

Предыдущая статья«Стальной фронт» Ахметова построил более 80 км фортификаций на Донетчине и Запорожье
Следующая статьяУ Дніпрі затримано жінку, яка намагалася продати свого дворічного сина за 1 млн грн