Нова хвиля наступу: ворог планує оточити Курахове з півдня та півночі — подробиці

18

Нова хвиля наступу: ворог планує оточити Курахове з півдня та півночі - подробиці

Ситуація на Курахівському напрямку: росіяни намагаються оточити українські позиції

На Курахівському напрямку наразі склалася критична ситуація, яка, за прогнозами, може ще більше загостритися. Про це в етері телеканалу Еспресо розповів військовий експерт, полковник ЗСУ Владислав Селезньов. Як зазначив експерт, російські сили контролюють майже всі території на північ від Курахівського водосховища, утворюючи "північні лещата" навколо українського гарнізону поблизу Курахового.

Читайте також: Йдуть на прорив на східному фронті: що відбувається на Куп’янському та Донецькому напрямках

З півдня окупанти також просуваються вперед, формуючи плацдарм для потенційного наступу. Проте досі неясно, чи зосередять росіяни свій наступ саме на Курахове або ж на його західні околиці.

Селезньов попередив, що створені росіянами позиції можуть дозволити їм захопити і сусіднє село Костянтинопольське, яке розташоване на захід від Курахового. Такий маневр забезпечив би росіянам повне оточення українських сил у цьому районі.

Полковник підкреслив, що ситуація є серйозним викликом для Генштабу, який змушений швидко реагувати. На проблемну ділянку вже направили додаткові підрозділи, проте невідомо, чи вистачить цього для зупинки ворога, враховуючи його значну чисельність.

Читайте також: Окупанти зупинилися на підступах до Костянтинівки: чи піде наступ далі

"Існували надії на виснаження сил противника до жовтня, однак російська армія продовжує активні наступальні дії на щонайменше семи напрямках фронту. Тож про стабілізацію на полі бою поки говорити не доводиться," – підсумував Селезньов.

Ми також писали, російські війська продовжують намагання захопити решту Луганщини, а також розширити контроль над територіями Харківської та Донецької областей.

Предыдущая статьяThe Guardian: Украина и Британия «побили горшки» из-за Storm Shadow
Следующая статьяКитай представил пакет мер по поддержке экономики на сумму $1,4 трлн