Росіяни намагаються прорватися на трасу до Костянтинівки

87

Росіяни намагаються прорватися на трасу до Костянтинівки

Сили оборони продовжують стримувати тиск росіян, намагаючись зупинити подальше просування окупантів.

Як повідомляють аналітики DeepState розповідають, що бійці 48-ї ОСБ разом з підрозділом РУБпАК поділилися відео своєї роботи по знищенню росіян. Окупанти продовжують намагатися просунутися вперед, щоб вийти на трасу до Костянтинівки.

Читайте також: Примусова евакуація з Донеччини: з яких населених пунктів вивезуть усіх дітей

"Росіяни буквально щодня лізуть групами піхоти в районі Новомихайлівки, а також намагаються вийти по всій лінії траси Вугледар-Водяне-Костянтинівка. Сили Оборони не дають досягнути ворогу успіху та стримують натиск", — зазначили спеціалісти.

На кадрах можна побачити результати роботу українських захисників. Українці прокоментували відео під публікацією:

"Гарний росіянин — мертвий росіянин", "Хай шквачтать всі орки. Витримки нашим рідним котикам!", "До речі, у кого там знайомі займаються знижками бомб на орків, нехай до гранатів кріплять рибальські гачки, коли бомба падає на орка, вона чіпляється за одяг і він її не встигає відкинути, також чіпляється за руки, якщо вони в рукавичках. Коротше, працює цей метод відмінно".

Читайте також: У Нью-Йорку завершили розбір завалів зруйнованого росіянами будинку: відома точна кількість жертв

Раніше ми повідомляли, що окупанти гатили по Мирнограду з зенітно-ракетного комплексу С-300. Через дії ворога в місті загинув чоловік та поранено жінку. Жертвою росіян став 38-річний мирний житель, який під час атаки їхав на велосипеді. Чоловік повертався з роботи додому. Також було поранено 50-річну жінку – її з забоями доставили до лікарні для надання медичної допомоги.

Предыдущая статьяСША хотят решить разногласия с Турцией из-за приобретения Анкарой систем С-400
Следующая статьяДТЭК ведет переговоры с Octopus Energy для привлечения технологии управления электросетями