Офіційне мародерство: росіяни присвоїли два ліберійських судна, що перебували в порту Маріуполя

60

Офіційне мародерство: росіяни присвоїли два ліберійських  судна, що перебували в порту Маріуполя

Після окупації Маріуполя росіяни почали активно користуватися морським портом. Як правило, через ці "ворота" загарбники вивозять награбоване українське зерно, метал та іншу продукцію та завозять до міста будівельні матеріали. А нещодавно стало відомо, що рашисти пішли далі — офіційно привласнили з порту два судна під прапором Ліберії.

Про це повідомив радник легітимного мера Маріуполя Петро Андрющенко, передає mrpl.city.

"Росія офіційно вкрала два судна, які є власністю підприємства Ліберії, не кліпнувши оком. Можливо, що саме через те, що Ліберія підтримала Україну та засудила російське вторгнення. Така собі «дрібна» помста", — написав він у своєму телеграм-каналі.

Читайте також: До маріупольського порту вперше після окупації міста прибув російський військовий корабель

Щоб не бути голослівним, Петро Андрющенко також опублікував документ, який підтверджує офіційне мародерство окупантів: здобути його вдалося маріупольським партизанам. Це лист Публічно-правової компанії "Фонд розвитку територій" заступнику керівника федерального агентства з управління державним майном (РФ) Олесі Молчановій.

У документі йдеться про "можливість віднесення до регіональної власності майна теплоходів "BLUE STAR I" и "SMARTA" для подальшої передачі в управління федеральної автономної установи "РосКапСтрой". При цьому ці ліберійські судна окупанти ще й перейменували на власний розсуд – на честь донецьких бойовиків сергія аграновича та олександра захарченка.

Петро Андрющенко зазначив, що факт перебування цих суден на початок блокади Маріуполя був підтверджений, зокрема зверненням омбудсмена України до ООН. Тепер же окупанти не тільки не випускають та не віддають їх законним власникам, але й офіційно вкрали.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що росіяни поглиблюють порт у Маріуполі. Для чого це потрібно окупантам та чим загрожує, розповідав mrpl.city.

Фото: Маріупольський порт до великої війни/з відкритих джерел

Предыдущая статьяМОК приостановил деятельность Олимпийского комитета России
Следующая статьяВ Маріуполі окупанти ремонтують фасади в будинках без даху, — ФОТО