Жертв ворожого обстрілу Костянтинівки вже двоє

82

Жертв ворожого обстрілу Костянтинівки вже двоє

Жертв ворожого обстрілу ввечері в понеділок Костянтинівки (Донецька обл.) уже двоє, повідомив голова ОВА Павло Кириленко.

"За уточненими даними станом на 07:00, під час вчорашнього обстрілу Костянтинівки 2 особи загинули (зокрема 10-річний хлопчик, він дістав поранення, несумісні з життям), 7 поранено (зокрема четверо дітей — дівчатка 5-ти, 11-ти та 12-ти років і дванадцятирічний хлопчик)", — написав він у телеграм-каналі.

За його словами, одна дитина серед поранених — важка, її доправили в сусідню область для надання висококваліфікованої медичної допомоги. Стан інших дітей задовільний.

Раніше повідомлялося, що близько 19:00 окупанти відкрили вогонь по місцевій водоймі, на березі якої відпочивали люди. Стріляли із РСЗВ "Смерч" із касетними боєприпасами.

Предыдущая статьяЧому «закупівля» трамваїв Маріупольською міською радою виявилася фейком
Следующая статьяНа Закарпатье обрушился мост из-за превышения веса грузовика: машины упали в реку, есть пострадавшие – фото